Yaşam

Ajda Pekkan ‘Kızılcık Şerbeti’ni sahneden selamlıyor

Müzisyen Ajda Pekkan dün akşam Antalya’da sahne aldı. Pekkan’ı dinlemeye gelenlerin arasında ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin ‘Fatih’i Doğukan Güngör vardı.

Güngör’ü gören müzisyen konsere kısa bir ara vererek şunları söyledi:

“Sevgiyle izliyorum, cuma akşamları randevu alınmıyor. Ama bunu tüm ekibim, tüm arkadaşlarım yapıyor. O sinerji herkese geçti. Tebrikler, takdir ediyorum, böyle devam edin.”

O anlara ait görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Güngör, “İnsanlar bulundukları yere boşuna gelmiyorlar. Tüm ekibe sonsuz selamlarını, sevgilerini ve desteğini iletti sevgili Ajda Pekkan. Antalya, hem de konseri yarıda keserek… Hayırlı olsun, Kızılcık Şerbeti daim olsun! Tüm ekip arkadaşlarım.” Ne kadar gurur duyamazsın” notunu düşürdü.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisindeki ‘kadına yönelik şiddet’ sahneleri nedeniyle Show TV’ye 5’er kez yayın ve program durdurma ve idari para cezası verdi.

Bu dönem 32. bölümüyle sezon finali yapması ve eylül ayında devam etmesi planlanan dizi bu sezon yasak nedeniyle 27 bölüme düştü. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu