Haber

Bingöl, Cevdet Yılmaz’ın Başkan Yardımcılığına atanmasını memnuniyetle karşıladı

Cevdet Yılmaz’ın YENİ Kabine’de Başkan Yardımcılığına atanması memleketi Bingöl’de sevinçle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yeni kabinede Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı oldu. 23, 24, 26 ve 27. Dönemlerde TBMM’ye, 25. Dönemde Diyarbakır’dan seçilen Cevdet Yılmaz, 60. Hükümette Devlet Bakanı, 61, 62 ve 64. hükümetler ve 63. hükümette Başbakan. Yardımcısı olarak görev yaptı. Cevdet Yılmaz’ın yeni kabinede Başkan Yardımcılığına atanması memleketi Bingöl’de memnuniyetle karşılandı.

Vatandaş Mehmet Zoroğlan, “Ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun. Allah, Cumhurbaşkanımızdan ve ülkemizden razı olsun, Allah Cevdet Yılmaz’a başarılar versin. Bingöl halkı olarak son derece memnunuz. Olabilir mi? Bundan daha büyük bir memnuniyet olur mu? Bingöl’de bir başkan yardımcısının olması bir ilktir.” dedi.

Bilal Yalçın, Yılmaz’ın Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Hemşehrimiz Cevdet Yılmaz’ın Cumhurbaşkanlığı yapmasından dolayı çok mutluyuz. Allah ülkemizin yardımcısı olsun. Allah yar ve yardımcısı olsun. ülkemizin en iyileri biziz. Cevdet Yılmaz ülkemizde bakan ve milletvekilliği yaptı, şimdi de Cumhurbaşkanı. Yardımcısı oldu. Hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu