Teknoloji

OPPO Enco Air2 Türkiye’de Satışa Sunuldu

OPPO Enco Air2 gerçek kablosuz kulaklıklarda kaliteli ses, şık dizayn, yarı saydam kutu kapağı tasarımı, davetler için yapay zeka gürültü tedbire, düşük gecikme müddeti ve ultra uzun pil ömrü üzere özellikler bulunuyor.

Dünyanın önde gelen başkan akıllı eser markası OPPO, yepisyeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Air2’yi Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturdu. Birçok ses efekti özelliğinin yanında 13,4 mm kompozit titanize diyafram şoförlere sahip OPPO Enco Air2, gerçek kablosuz kulaklıklarda yeni bir kalite standardı belirliyor. Yeni kulak içi kulaklıklar, bir evvelki modelden miras aldığı ikonik ve çok sevilen yarı saydam kutu kapağı dizaynını sürdürüyor. 24 saat uzun pil ömrü, Bluetooth® 5.2 iletimi ile çift kulaklı düşük gecikme müddeti, TÜV Rheinland sertifikalı yüksek performans ve düşük gecikme, akıllı denetimler ve daha ziyadesiyle OPPO Enco Air2, kullanıcıların kaliteli ses, büyüleyici estetik ve pratik kullanımla ilgili muhtaçlıklarını büsbütün karşılayacak.

Kaliteli ses

Temel bir kullanıcı gereksinimi olan ses kalitesi, OPPO’nun sunduğu tecrübenin odak noktasını oluşturuyor. 13.4 mm kompozit titanize diyafram şoförlere sahip OPPO Enco Air2, kullanıcılara sürükleyici bir ses tecrübesi yaşatmak için eksiksiz bir kombinasyon olan derin ve güçlü baslarla, kristal netliğinde orta sesler ve parlak tizler sunuyor. Kulaklıklarda ayrıyeten bas performansını daha da geliştirmek için Bas Güçlendirici bulunuyor. Bu kulaklıklar pop, rock yahut elektronik çeşitlerinde canlı bir konser keyfi yaşatmayı hedefliyor. OPPO, eşsiz bir müzik art planına ve ses ayarları yapmakta güçlü bir geçmişe sahip. OPPO Blu-ray akustik uzmanlarının eforlarının bir sonucu olarak OPPO Enco Air2, kullanıcılara son derece istikrarlı bir ses, Bas Güçlendirme ve Net Vokaller olmak üzere iki yeni Enco Live ses efekti sunuyor.

Çekici estetik

OPPO Enco Air2’nin yaratıcı ve eşsiz yarı saydam kutu kapağı tasarımı, kullanıcılarına dikkat çekmek üzere tasarlandı. Evvelki modelde hayli beğenilen yarı saydam kutu kapağı dizaynını sürdüren OPPO, şeffaf görünen şarj kutusu ile kulaklıklara canlılık ve kişisellik katıyor. Her biri sırf 3,5 gr hafifliğinde olan kulaklıkların kulak kanalı ve kulağın başka yerlerine uyguladığı basınç, aşınma deneyleriyle test edildi. Sonuç: Yokmuş üzere hissedilen ultra hafif basıncın sağladığı kusursuz konfor… Epey hafif hissedilen kulak basıncı, kulak içi kulaklıkların gün uzunluğu rahatça kullanılabileceği manasına geliyor.

Kapsamlı kullanıcı deneyimi

OPPO Enco Air2 gerçek kablosuz kulaklıkla, şarj kutusu olmadan 4 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar müzik dinlenebiliyor. OPPO Enco Air2, Bluetooth® 5.2 İletimi ile Çift Kulaklı Düşük Gecikme Müddeti sunuyor. Kullanıcılar, düşük gecikmeli moda geçmek için yalnızca kulaklığa üç sefer dokunarak Oyun Modunu etkinleştirebiliyor. OPPO Enco Air2’de TÜV Rheinland Yüksek Performans ve Düşük Gecikme Sertifikası da bulunuyor. Mobil oyunları oynarken veya dizi izlerken, OPPO Enco Air2’nin sertifikalı düşük gecikmeli performansı, klâsik kablolu kulaklıklarla tıpkı tecrübesi yaşatıyor.

Akıllı dokunmatik kontroller

Aramalardaki ses kalitesi konusunda OPPO Enco Air2, Yapay Zeka Gürültü Tedbire Özelliği ile donatıldı. Bu sayede, gürültülü bir ortamda olsanız bile karşı taraf sesinizi net bir formda duyabiliyor. Kulak içi kulaklıklar ayrıyeten, güncellenen akıllı dokunmatik denetimlere de sahip. Farklı dokunma müddetleri, kullanıcılara çeşitli pratik denetimler sunuyor. Eller özgür kullanım rahatlığı kapsamında OPPO akıllı telefon kullanıcıları, OPPO Enco Air2 ile uzaktan kamera denetimi de yapabiliyor.

Mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air2’nin, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.099 TL.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu