Haber

Rap Kraliçesi Nicki Minaj Uzun Zamandan Sonra İlk Kez “Annelik”i Konuştu!

Nicki Minaj, 2020 yılında oğlunu doğurduğundan bu yana ilk kez bir albüm üzerinde çalışmaya başladı. Vogue ile yaptığı röportajda ebeveynlikte ‘özgüvene’ yer olmadığını belirtti.

Ayrıntılar…?

Kaynak:https://people.com/nicki-minaj-says-t…

Hatırlarsanız rap sektörünün “Kraliçe” olarak anılan Nicki Minaj, 2020 yılında anne olmuştu.

Nicki Minaj, çocuğunu doğurduktan sonra ilk albümünü çıkarıyor. Minaj son zamanlarda annelikten bahsetti.

‘Yalan söyleyemem, Kenneth (kocası) ile aramda işler zorlaşmaya başladı. Geriye dönüp baktığımda her şeyin üstesinden geldiğimizi düşünüyorum. Ancak ebeveynlikte ‘özgüven’ diye bir şey yoktur.’

“Ne kadar anlayacağımdan emin olmasam da keşke biri bana ‘kaygı’ yaşayacağımı söyleseydi. Üstesinden gelirsin sanıyorsun ama aslında daha da korkutucu oluyor. Bazen ‘Nasılım’ diye merak ediyorum. Bunu yapacağım mı?’ “Bence.”

“İçten içe eğer bir ailem olursa müzik yapma tutkumu kaybedeceğimi düşündüm. İnsanlara her zaman oğlumun en sevdiği yemekleri pişireceğimi söylerim.”

“Belki de bilinçaltımda sadece anne olmaya odaklanmıştım. Rahatlamış gibi hissettim. Ama ne olursa olsun çalışmam gerektiğini düşündüm.”

Nicki Minaj ayrıca daha önce tanıştığı ve iş/aile ikilemi yaşayan başka bir kadınla tanıştığını da belirtiyor.

‘Şok oldum. Burada sadece ev hanımı olmaktan pişmanlık duyan bir kadın vardı. Hem çocuklara bakmak hem de çalışmak konusunda kendini suçlu hisseden kadın bana ilham kaynağı oldu. Anne olup müzik yapmaya devam edeceğimi söyledim. ‘Oğlumun yüzüne bakıyorum ve tüm ruhum aydınlanıyor.’

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu