Haber

Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na: ‘Devlete Ve Vatana Attığınız İftiralar Yetmiyormuşçasına Sinemacı Oldunuz’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, videoyu yayınlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Devlete ve ülkeye attığınız iftiralar yetmezmiş gibi sinemacı oldunuz. Bekleyin ne soracağız” dedi. cevap verdi.

‘Mafya harabesi ve koca devletin kara parası, çamaşır yıkayanların allah belasını versin’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından Türkiye’de uyuşturucu kaçakçılığı, uyuşturucu baronları ve mafya üyelerine ilişkin görüntüler yayınlayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt verdi.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu; Türkiye’de yakalanıp öldürülen mafya ve uyuşturucu baronlarının İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından “Koca devlet çamaşır yıkayanların allah belasını versin” notuyla paylaştı. mafya pislikleri ve kara para için”. Görselde; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile çekilen fotoğraflara da yer verildi.

‘Üzgünüm ama Mansur, Akşener, Ekrem ellerini ovuşturacak’

Görüntünün paylaşımının ardından Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve tüm kaçakların sözcüsü Kılıçdaroğlu; Devlete ve ülkeye attığınız iftiralar yetmezmiş gibi oldunuz. sinemacı. 4 sorudan 3’ü cevaplandı, dördüncüsü yarın. Ve sorularımızı bekleyin. Üzgünüm ama Mansur, Akşener ve Ekrem ellerini ovuşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu