Yaşam

Ankara Polatlı’da Ahmet Şafak fırtınası

ANKARA (İGFA) – Ankara Polatlı Belediyesi tarafından düzenlenen 13 Eylül Sakarya Zaferi’nin 102. yıl dönümü kutlamalarının açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Büyük Zafer Yürüyüşü ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın konutunda düzenlenen Açılış Kortejiyle başlayan kutlama heyecanı, ünlü sanatçı Ahmet Şafak’ın konseriyle doruğa ulaştı. Ahmet Şafak, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde binlerce hayranıyla bir araya geldi. Sanatçı, kendi bestelerinin yanı sıra diğer popüler eserlere de sahnede yer verdi. Sevilen sanatçı Ahmet Şafak, Anadolulu rock şairi Cem Karaca ile yaşadığı bir anıyı hayranlarıyla paylaştı ve merhum sanatçının “Kahya Yahya” adlı eserini seslendirdi. Sanatçı Ahmet Şafak, alanı dolduran binlerce hayranın bulunduğu dev koroda aşkın ve vatanın türkülerini seslendirdi.

SAHNEDE DÜŞME TEHLİKESİYLE KARŞILAŞTI

Sanatçı Ahmet Şafak, “Neyleyim” şarkısını okurken sahnenin önüne geldiğinde ayağı takılıp düşme tehlikesi geçirdi. Şafak yere tutunarak son anda düşmekten kurtulurken hayranlarının yüreği ağzındaydı. Ünlü sanatçı ayağa kalktıktan sonra bir süre acı içinde topallayarak sahnesine kaldığı yerden devam etti. Hayranları bu olayı “nazar” olarak yorumladı.

Şanlı Sakarya Zaferi’nin 102. yıl dönümü kutlamalarının açılış gününe MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve binlerce Ankaralı katıldı.

zeytinburnu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu