Haber

Çukurova Polisi’nden ramazan denetimi

Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, içinde bulunduğumuz ramazan ayı nedeniyle özellikle fırınlarda denetimlerini yoğunlaştırdı.

Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki fırınlarda kontrol çalışmalarını yoğunlaştırırken, ağırlık ve hijyen açısından denetimlerde bulundu. İşletmelerin çoğunda sorun görülmezken, çalışırken kep takmayan çalışanlara uyarılarda bulunuldu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halkın sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirterek, Ramazan ayı boyunca da denetimlerin yoğun bir şekilde devam edeceğini bildirdi.

Çukurova Belediyesi Zabıtasının sürekli görev başında olduğunu kaydeden Önder Soner Çetin, “Ramazan ayında bu denetimler daha yoğun yapılıyor. Özellikle fırınlar için kontrollerimizi biraz daha sıkılaştırdık. Ekiplerimiz sürekli olarak fırınları ağırlık ve hijyen açısından denetlemektedir. Şu ana kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Bazı ufak tefek sorunlarda da esnafımızı ve çalışanlarımızı uyarıyoruz. Hem insanımızı hem de esnafımızı düşünerek hareket ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu