Haber

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan hasar tespit ekiplerine çağrı: “En ufak bir hak kaybına yol açmamak için lütfen bildirimlerinizi gerçekçi yapın”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Vatandaşlarımızdan deprem anında binlerce mesaj alıyorum. Bölgedeki binalarda hasar tespit çalışması yapan teknik görevlilere çağrım şudur: Zor şartlar altında çalıştığınızı biliyorum. ancak lütfen raporlarınızı en ufak bir hak kaybına yol açmayacak şekilde gerçekçi bir şekilde hazırlayın.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından deprem bölgesinde hasar tespit çalışması yapan yetkilileri, hak kayıplarının yaşanmaması için raporlarını gerçekçi bir şekilde hazırlamaya davet etti. Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı davet şöyle:

“Deprem anında vatandaşlarımızdan binlerce mesaj alıyorum. Bölgedeki binalarda hasar tespit çalışması yapan teknik görevlilere çağrım şu: Zor şartlar altında çalıştığınızı biliyorum ama lütfen raporlarınızı bir an önce hazırlayın.” En ufak bir hak kaybına yol açmamak için gerçekçi bir şekilde.”

camas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu